Zwierzaki domowe

Kiedy powinniśmy stosować obroże antyszczekowe dla psów?

obroża
Author: Petr Kadlec
Source: http://www.flickr.com
Obroże antyszczekowe mogą okazać się niezwykle przydatne dla każdego właściciela psów. Właściwie nie ma takiego psa, który nie szczeka lub nie powarkuje. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, ponieważ jest to całkowicie odruchowa czynność wszystkich psów. W żaden sposób nie ograniczymy tego. Chociaż natury nie możemy zmienić, to jednak możemy próbować zapanować nad niektórymi zachowaniami.

Jaka powinna być smycz dla yorka i czego należałoby się strzec przy jej nabyciu?

kot - perspektywa
Author: onnola
Source: http://www.flickr.com
Dla większości osób nietypową smyczą jest telefon komórkowy, psiaki cały czas zadowala smycz popularna albo, co oczywiście nie jest w żadnym wypadku polecane, łańcuch.


Jednak trudno sobie wyobrazić dorosłego psa, którego wielkość dosięga 20-30 cm uwiązanego do jakiegoś łańcucha czy chociażby tradycyjnej smyczy.

Hodowla psów z pewnością jest niepowtarzalną radością

pies
Author: Eselsmann™
Source: http://www.flickr.com
Wychów psów z pewnością jest niepowtarzalną radością, ale i również na właścicielach z tego tytułu musi spocząć bardzo duża odpowiedzialność. W końcu trzeba zrobić dosłownie wszystko, żeby psy były zadowolone z opieki. Tak więc powinno się zaopatrzyć w profesjonalne gadżety dla psów, które zapewnią im wygodę, a także bezpieczne życie w naszym domu.
Tags: 

Miejsce dla twojego czworonoga – sprawdź, w jaki sposób zakupić dobre legowisko

pies
Author: andybewer
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie psa jest związane z pewnymi powinnościami. Nie tylko trzeba z nim chodzić na spacer, karmić go, ale także zapewnić należyte miejsce do spania oraz odpoczynku, tak, by nasz pupilek nie szukał sobie przyjemniejszego miejsca i nie położył się np. na wersalce w salonie. W jaki sposób wobec tego zakupić najlepsze legowisko? Jedną z najistotniejszych kwestii jest zadecydowanie o odpowiednim rodzaju wypełnienia. Do wyboru są waty przemysłowe, gąbki, pianki z poliuretanu, granulaty i kulki z silikonu, a także szeroki wybór tworzyw naturalnych, w tym trawę morską. Jaki materiał będzie najlepszy dla naszego czworonoga?

Z jakiego powodu posiadanie zwierzęcia w domu wiąże się z wielką odpowiedzialnością?

Rybki, akwarium
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Posiadanie zwierzęcia w domu niewątpliwie wiąże się z nadzwyczaj wielką odpowiedzialnością, bowiem każdym zwierzęciem wypada się poprawnie opiekować i poświęcać mu właściwą część czasu.

Koty są fantastycznymi zwierzakami!

kot
Author: Megan
Source: http://www.flickr.com
Koty to bez cienia wątpliwości niesamowite istoty. Wiadomo, nie są powszechnie znane z miłości do ludzi, cechują się lenistwem, tylko leniuchowanie im w głowie, ale i tak kupno jednego kotka to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Przy założeniu, że żaden z mieszkańców nie ma uczulenia na kocią sierść. A to w sumie zauważalne całkiem często.

Pages