Jeśli jesteś właścicielem gołębi i jest to Twoja słabość powinieneś zaznajomić się z nowymi na rynku preparatami, które stworzone zostały specjalnie dla tych ptaków

Pielęgnacja gołębi to pasjonujące hobby dla sporej grupy zapaleńców. Troszczą się oni o swoje czempiony, posyłają je na różnego rodzaju konkursy i pragną, żeby brały udział w wyścigach.


Dla tego, aby były one w najkorzystniejszej kondycji konieczna jest dodatkowa pomoc w formie witamin i substancji regenerujących.
pokarm
Source: www.zwierzakowo.pl


Improver jest preparatem sprowadzanym z Norwegii. Ma wszystkie niezbędne certyfikaty. Jego działanie skupia się na całościowej trosce o gołębie, a zatem wzmacnia mięśnie oraz system immunologiczny. Z tego powodu ptaki rzadziej chorują i nie tak często biorą lekarstwa. Improver dodawany jest do wody pitnej dla ptaków, co jest dużym udogodnieniem w podawaniu. Warto go stosować przed i po wyczerpujących lotach, żeby gołębie szybciej doszły do formy. Przerwa w podawaniu powinna nastąpić zimą. Następnym wysoce rekomendowanym preparatem jest Pigeon Vitality. Jest on także dodawany do wody pitnej i głównie skupia się na zwalczaniu szkodliwych dla gołębi bakterii - zwłaszcza salmonelli i E. coli. Dopomaga również florę bakteryjną i jelita czempionów, co sprawia, że ptaki są generalnie bardziej zdrowe i okazale się prezentują. Najlepiej zacząć aplikowanie Pigeon Vitality przekieruj do źródła 0 dni przed pierwszymi dłuższymi przelotami. Sami będziemy zdumieni jak wielki progres zrobiły nasze czempiony.


Jeśli chcemy, ażeby nasze gołębie robiły postępy trzeba o nie szczególnie dbać. Obecnie pomagają nam w tym różnego rodzaju odżywki dostępne w sklepach.