Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhost/wendtalong.com/includes/menu.inc).

Dobre posiłki zależy nie tylko od kuchni

Sądzę, że każdy człowiek czasem jada coś w restauracji. Czasami przez lenistwo, innym razem w pośpiechu, bądź przez ograniczone umiejętności kulinarne.
Za każdym razem oczekujemy jednak, że nasze fundusze nie pójdą na marne, a nam przyjdzie skosztować smacznego jedzenia.


Domki letniskowe
Author: amateur photography by michel
Source: http://www.flickr.com


rodzina
Author: A_Peach
Source: http://www.flickr.com


kierownik restauracji
Author: Chris & Karen Highland
Source: http://www.flickr.com


Wielu z nas bierze na tapetę wyłącznie umiejętności kucharzy. Jest to niepoprawne myślenie, bo na sukces w branży gastronomicznej składa się dużo więcej czynników, które zwykle w całość łączy kierownik restauracji. To jemu podlega każda osoba, która jest w niej zatrudniona.

Nie obawiaj się, nasze linki (www.inoffice.pl/centrum-biznesowe-tarasy9/) są bardzo wciągające oraz, co najbardziej istotne, są w każdym przypadku aktualne oraz przydatne. Gdy szukasz jakichkolwiek danych, to na nasze strony.

W zależności od funduszy, którymizarządza właściciel osób w danym lokalu jest zatrudnionych mniej lub więcej. Wszędzie znajdziemy jednak kogoś, kto odpowiada za kwestię, która z początku może wydawać się błaha - robienie zakupów. Wbrew pozorom w sytuacji restauracji jest to niezwykle ważna kwestia. Właściwy wybór produktów jest fundamentem posiłków, które mają z nich powstać. Nawet najwybitniejszy kucharz nie ugotuje pysznego posiłku z nieświeżych warzyw. Za zakupy odpowiada najczęściej właśnie kierownik restauracji, lecz wcześniej ktoś musi sumiennie skonstruować dla niego ich spis. Za wizerunek lokalu w największym stopniu odpowiadają kelnerzy, ponieważ to ich widzimy jako pierwszych kiedy przekraczamy próg restauracji. Jeśli nie będziemy przywitani w sposób uprzejmy, a poziom obsługi pozostawi wiele do życzenia, to wrażenie o całym lokalu będzie również nie najlepsze. Kierownik restauracji, nazywany czasem jej menadżerem, powinien to wszystko połączyć w jedną, spójną całość, żeby klienci chcieli wracać do lokalu wraz ze swoimi znajomymi.
Jak można zauważyć kucharze wcale nie są najważniejszymi osobami w restauracjach. Rzecz jasna to oni odpowiadają za to, co wyląduje na naszych stołach, ale zanim to się stanie szereg innych osób musi zadbać o produkty, oraz o nas, czyli o klientów.