Transport zwierzaków

Kiedy postanowiliśmy mieć zwierzątko raczej nie zastanawiamy się nad tym jak go wozić. Wiemy, że w transporcie komunikacji miejskiej będzie trzeba mieć dla naszego zwierzątka bilet, dla psa najlepiej też kaganiec, kota dobrze przewieźć w odpowiednim kuferku, inne zwierzaki takie jak królik czy chomik też. Ale czasem, gdy musimy jechać ze zwierzakiem w daleką podróż możemy mieć niewielki kłopot.
transportery
Author: Cropp
Source: Cropp
Niby przewiezienie psa to nie jest problem. Ale, gdy posiadamy niewielkie auto to mogą pojawić się kłopoty. Jeszcze większe problemy pojawiają się wtedy, gdy chcemy zawieźć naszego pupila do hotelu, bo wyjeżdżamy na wakacje, a tu brak czasu na wszystko, a co dopiero na jazdę kilkanaście albo i kilkadziesiąt kilometrów do hotelu dla zwierząt (poznaj mata dla psa od Dog Design). W takim wypadku powinniśmy zadzwonić po firmę, która zajmuje się transportem zwierząt - przetestuj furminator dla kota przeczytaj więcej tutaj -. Otóż firmy te mają specjalne auta, które są przystosowane do transport zwierząt. Firmy te istnieją, bo po pierwsze ludzie uwielbiają zwierzęta i nie chcą, by te męczyły się w trakcie podróży, a po za tym to naprawdę fajny sposób na biznes - ->
Często, gdy nasze zwierzę zachoruje nie wiemy, jak przewieźć go do lecznicy, by jeszcze bardziej go nie krzywdzić. W takim wypadku też dobrze porozglądać się za firmą, która oferuje transport zwierząt.


Transport naszych zwierząt

Wszystkie osoby, które mają zwierzęta wiedzą, że nie jest łatwo się z nim poruszać. Chyba, że jest to
transportery
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
pupil, który lubi biegać. W innym wypadku możemy mieć problem. Jeśli nasz pies jest duży i np. trzeba zawieźć go do lecznicy weterynaryjnej, mogą być z tym kłopoty. Jeśli na dodatek weterynarz jest kilka kilometrów od naszego domu, to naprawdę jest nieciekawie. Niby możemy wsiąść z psem, który waży pięćdziesiąt kilo do tramwaju podczas szczytu, ale to niezbyt dobry pomysł. Branie zwykłej taksówki może też być złym pomysłem.

Nie wszyscy taksówkarze zgodzą się na przewiezienie zwierzaka. Dlatego transport zwierząt naprawdę może być utrudniony. W takiej sytuacji warto rozejrzeć się za firmą, która oferuje przewóz zwierząt. Jest sporo ofert na stronach www. Koszt takiego przewozu wcale nie jest wysoki, a przynajmniej mamy pewność, że nasz zwierzak ma właściwe warunki w czasie podróży. Transport ten, na sto procent przyda się po wizycie u weterynarza, gdy np. nasz pies miał jakiś zabieg, to może mieć kłopot z chodzeniem, nawet jeżeli to krótki odcinek.