NajlepszeJedzenie dla Twojego pupila, KuwetyZainteresowany?.Sprawdź nas.

Kto z nas nie uwielnia psów. Zwłaszcza, gdy są szczeniakami i są niezmiernie urocze, do tego stopnia, że nic w sumie nie są w stanie same bez nas zrobić. Oczywiście z czasem potrafią nas zdenerwować, ale i tak kochamy je całym sercem. Z powodu tego nadmiaru uczuć wybieramy im wszystko, co dobre i wybaczamy następną pogryzioną parę szpilek.


Opieka nad psem to jak opieka nad drugim człowiekiem, z tą różnicą, że czworonóg nie powie nam, że coś mu jest. Owszem psy daje różne znaków, ale nie za każdym razem umiemy je w stanie odpowiednio odszyfrować. Tak, więc poza normalną pielęgnacją, robieniem posiłków i spacerami z psem trzeba pamiętać o regularnych wizytach u weterynarza.

Lekarz weterynarii wytłumaczy nam, jakie są dobre najlepsze karmy dla psów rasy, którą posiadamy. Powie nam jak czworonoga pielęgnować i zasypie nas wieloma innymi ciekawostek. I co najważniejsze, kiedy wyjdzie, że coś złego dzieje się z psem weterynarz (rzuć okiem na witaminy dla psa- superzoomarket.com/witaminy-dla-psa) pomoże ulżyć w cierpieniu naszemu pupilowi - ​. Czasem możę okazać się, że trzeba będzie psu do jedzenia wrzucać jakieś proszki, a bywa i tak, że i zastrzyki mogą okazać się konieczne. W najlepszym przypadku okazuje się, zmienić karmę co może wszystko odmienić. Zdarza się, że nasz pies może nie tolerować jakiegoś składnika zawartego w serwowanej przez nas posiłku.

Lekarz wszystko sprawdzi i powie nam, którą karmę mamy serować naszemu psu, żeby dobrze się czuł.
piesek
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com


Kocia robota
Wszystkie osoby mające psa uważa, że są one fajniejsze niż koty - . Mocnym argumentów ma być fakt, że psy załatwiają się na dworze, a nie w kuwecie. Kuwety dla kotów są też czasami wykorzystywane przez właścicieli małe pieski.
psy

Zresztą, jeżeli chodzi o czworonogi to ilość fanów i kotów i pieski rozkłada się pół na pół. Każde z tych zwierząt ma swoje zalety i wady. Ale bez względu na ich minusy i plusy trzeba o nie tak samo dbać. Jeżeli przygarniamy pod swój dach psiaka lub kota jako członka rodziny to trzeba pamiętać, że to nie jedynie głaskanie kotka i drapanie za uszkiem pieska, ale zwłaszcza wiele obowiązków i co istotne to również pieniądze, jakie trzeba będzie wydać na utrzymanie naszego czworonoga. Resztki z obiadu nadają się do śmieci, a nie do miski psa czy kota. Warto o tym pamiętać, bo potem zwierzę może mieć problemy z przyswajaniem jedzenia.