Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhost/wendtalong.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhost/wendtalong.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhost/wendtalong.com/includes/menu.inc).

Firmy windykacyjne - zerknij jakie są najlepsze firmy!

W obecnych czasach sporo osób ma problemy z finansami. Możemy rozmyślać o tym, czemu tak jest, ale przyczyn jest tak dużo, że ciężko jest je tu powymieniać. A skutkiem bywa postępowanie windykacyjne. Często trafia się na listę dłużników.


lista dłużników
Author: Ekkehard Streit
Source: http://www.flickr.com
Taka lista dłużników to zapis ludzi, którzy nie mogą płacić swych długów. Oczywiście jest pewien czas, jeżeli zapłacimy rachunek z jednodniowym opóźnieniem, to nie zostaniemy wpisani na listę dłużników. Zresztą nawet, kiedy będziemy na liście, a uda nam się pospłacać długi, to można zostać wykreślonym z listy. Wiadomo, że powinna to najczęściej zgłosić firma albo osoba, która nas na tę listę wpisała. Można też samemu postarać się o wykreślenie z listy - sprawdź przykłady. Tak, więc przestaniemy figurować po jakimś czasie, jako dłużnicy.

Kliknij śmiało ten odnośnik - znajdziesz w tamtym miejscu równie niebanalne wiadomości. To wiarygodny tekst (http://www.mlynska12.pl/centrum-konferencyjne/), który także jest godny uwagi.

Oczywiście, jeżeli uda nam się uregulować należności. Jeśli tego nie zrobimy to bardzo prawdopodobne, że komornik nas odwiedzi. Jednak, kiedy otrzymujemy ponaglenia do zrobienia opłaty i odezwie się do nas firma indykacyjna, to warto zapytać o to, czy można dług porozkładać na raty. Bezsensem jest zbywanie takich osób, bo potem będziemy mieli duże kłopoty.


Ludzie i ich długi

firma windykacyjna
Author: Kate Ter Haar
Source: http://www.flickr.com
Nikt z dorosłych osób znających pracę komornika nie chciałby by taka osoba pojawiła się w naszym domu. Niestety często z wielu powodów komornik pojawia się pod naszymi drzwiami. Wtedy najczęściej jest już za późno na jakieś negocjacje. Należy po prostu mieć na uwadze, że długi należy spłacać terminowo. W innym wypadku firma windykacyjna będzie zainteresowana tym, co posiadamy i nie musi to być gotówka, a po prostu różne dobra, czyli telewizor, droga biżuteria, laptop itd.. Firmy windykacyjne wiedzą, czym jest lista dłużników i z niej korzystają. Chociaż tak naprawdę każda sytuacja jest całkiem inna, to suma summarum najistotniejsze dla windykacji jest to, że wszystkie osoby wpisane na listę dłużników połączyło to, że utraciły możliwość płacenia swoich długów. Czasem z dłużnikami da się porozumieć, a czasem powinniśmy sięgnąć po te najbardziej nieprzyjemne rozwiązania, takie jak rekwirowanie części dochodów lub wspominana wcześniej komornicza interwencja. Dlatego jeżeli chcemy się zadłużyć, to stawiajmy na długi na miarę naszych możliwości.