Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhost/wendtalong.com/includes/menu.inc).

Pilnie będziesz potrzebować gotówki? Weź szybką pożyczkę z minimum formalności i załatw swoje sprawy

Każdemu człowiekowi może przydarzyć się nagła sytuacja, kiedy będzie potrzebować gotówki. Może być to jakiś bezzwłoczny sprawunek lub problemy o zróżnicowanym charakterze. Nie zawsze dysponuje się odłożonymi środkami lub jest od kogo rzeczone fundusze pożyczyć. W niektórych sytuacjach trzeba udać się do banku i wnioskować o udzielenie pożyczki, a nie w każdym przypadku bywa to proste.

pożyczka
Author: GotCredit
Source: http://www.flickr.com
Co zrobić, jeśli w banku odmówili pożyczki

Wbrew pozorom dostać pożyczkę w banku nie jest wcale tak prosto. Trzeba przejść przez wiele formalności, jakie mają za zadanie wykazanie, czy jest się rzetelnym klientem i rzeczywiście spłaci się pożyczone środki. Czasami na przeszkodzie otrzymania pożyczki staje za mały dochód lub brak stałej umowy. Czy w takiej sytuacji traci się szansę na otrzymanie pieniędzy? Więcej: Zalety pożyczki ratalnej

Naturalnie, że można je otrzymać. Po prostu trzeba pójść do firmy pożyczkowej, której działania nie reguluje surowe prawo bankowe i która przyznaje pożyczki na nieco łagodniejszych warunkach. W obecnych czasach takich firm jest w całej Polsce po prostu ogrom, więc nie będzie się mieć problemu z namierzeniem właściwej jednostki.

Czym wyróżnia się pożyczka na dowód?

Nierzadko jedynym wyjściem w sytuacji klientów, jakim bank odmówił udzielenia kredytu staje się usługa firmy pożyczkowej, jak choćby pożyczka na dowód soho credit. Klienci cenią sobie takie usługi finansowe, ponieważ łączą się one z niewielką ilością załatwień. W klasycznym banku musi się pokazywać mnogie zaświadczenia o pracy, wielkości dochodu czy historii kredytowej.

karty kredytowe
Author: GotCredit
Source: http://www.flickr.com
W wypadku parabanków nie są one wymagane, wystarczy pokazać dowód osobisty, a konsultant prędko wszystko sprawdzi i udzieli informacji, czy dostanie się pieniądze. Warto zaznaczyć, że pożyczkę w podobnych punktach otrzymuje się naprawdę łatwo i prędko, co w sytuacji pilnych wydatków jest bardzo ważne.

Pamiętaj, że to zobowiązanie

W sytuacji podpisywania jakichkolwiek umów towarzyszących zaciągnięciu pożyczki, trzeba naprawdę starannie się z nimi zapoznać, by wiedzieć, na jakie warunki się zgadza.

Pożyczki krótkoterminowe zazwyczaj nie są rozdzielane na raty, ale zależy to od indywidualnych zapisów w umowie. Dlatego należy wszystko dokładnie przeczytać, by wiedzieć, w jakim terminie spłacać zobowiązanie i nie spóźnić się z opłatą, ponieważ wiąże się to z wysokimi odsetkami, a także karami umownymi.

Więcej: przejdź do artykułu