W dzisiejszych czasach promocja jest główną dźwignią handlu - wie o tym nawet mały szkrab

Obecnie trudno sobie wyobrazić firmę, która nie reklamowałaby się w jakikolwiek sposób. Oczywiście reklamy w telewizji bywają zarezerwowane dla gigantów, gdyż są niezwykle drogie i niewielkie firmy nie mogą sobie pozwolić na taki sposób promocji.


Jednak, znamy jeszcze wiele innych sposobów na dotarcie do nowego klienta.


oklejanie samochodów
Author: Christopher Sessums
Source: http://www.flickr.com
Możemy wystawiać się na przeróżnego rodzaju targach. Mamy możliwość rozdawać drobiazgi, jak przykładowo kubki z naszym logo. Na dodatek jeśli jeździmy firmowym autem, to mamy prawo je obkleić tak, żeby było mobilną reklamą naszej spółki. Nie musimy za to płacić jakichkolwiek składek, ponieważ samochód jest nasz. Jedyne co jesteśmy zobligowani zrobić to zapłacić jeden raz za oklejanie samochodów firmowych. Mądrze byłoby okleić wszystko za jednym razem, gdyż jeżeli mamy ich przynajmniej kilka, to możemy zapytać o jakąś zniżkę.kantor [przejdź na kantor-intraco.pl]Nie zapominajmy, że reklama na wozie powinna skupiać uwagę przechodniów, ale nie powinna być nazbyt szczegółowa. Zbyt duża ilość detali sprawi, że przechodnie nie zdążą wszystkiego doczytać i w konsekwencji machną na to ręką. Powinniśmy zatem pomyśleć czy jest na przykład sens podawania adresu korespondencyjnego, jeśli możemy po prostu podać adres www. Rozstrzygnięcie rzecz jasna należy do nas. Należy również rozważyć szatę graficzną promocji oraz jej kolory.

Odczuwasz ochotę na następne interesujące posty? Nie czekaj! Stworzyliśmy ich dla Ciebie dużo. Więc klikaj (http://www.zelwak.pl/) i ciesz się nowymi wątkami.

/J]

W takiej kwestii mogą nam pomóc graficy z firmy, której zlecimy oklejanie samochodów. Mamy możliwość się u nich spotkać oraz porozmawiać o naszych ogólnych wytycznych dotyczących zlecenia.