Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhost/wendtalong.com/includes/menu.inc).

W dzisiejszych czasach obserwujemy rzeszę sposobów reklamy - najistotniejsze przy wyborze jakiejś musi być jej efektywność

Promocja w XXI stuleciu jest już nieodłączną częścią krajobrazu i to nie tylko w dużych miastach. Mamy szansę się z nią zetknąć na każdym kroku, nawet w swoim mieszkaniu dzięki Internetowi czy radiu.


Jeśli jakiś ochotnik chciałby zsumować ile razy w ciągu dostrzeże albo usłyszy reklamę, to na pewno wyniki te byłyby iście wysokie.
prezenty
Author: neal whitehouse piper
Source: http://www.flickr.com


szkolenie pracowników
Author: mik Krakow
Source: http://www.flickr.com


Nie uświadamiamy sobie, jak promocja stała się integralną częścią ludzkiego życia. Widzimy ją na srebrnym ekranie i w internecie, ale także w magazynach i słyszymy w eterze. Widzimy ją też niemal na każdym kroku i na trasach, kiedy billboardy bywają ustawiane wzdłuż dróg oraz autostrad. Billboardy są niezwykle efektywne, gdy odnoszą się do promowania miejsc, które są blisko nas w danym czasie. Na przykład zachęcają do zjechania z autostrady zaLEDwie kilka km, żeby zjeść pyszne i regionalne jedzenie albo aby nasze pociechy mogły zobaczyć i pogłaskać świnki w małym gospodarstwie agroturystycznym. Jeżeli mieszkamy w dużym mieście, na przykład w Łodzi i pragniemy promować swój salon piękności lub sklepik z naturalnym i zdrowym pożywieniem, to billboard jest najlepszym pomysłem. Należy wyłącznie dobrze wybrać miejsce - przy głównej drodze, blisko naszego salonu.
Jeżeli ciekawią nas billboardy Łódź na pewno jest dobrym miastem, by promować swój interes. Miasto od kilku już lat prężnie się rozwija i nie jest już widziane jako peryferia stolicy. Trzeba tu inwestować.